info@halditour.com

Hakkımızda

2008 yılında kurulan şirketimiz A-5882 belge numarası ile TÜRSAB’a kayıtlı A grubu seyahat acentesidir. Şirketimizi kurarken kendimize ve turizm camiasına dedik ki ‘’Biz oralarda en iyiyiz. Çünkü biz oralıyız.’’ Bu amaç doğrultusunda o gün den bugüne Van’da ve bölgemizde sayısız organizasyonlarla binlerce kişiye hizmet sunduk. Bu hizmeti üstüne koyarak ve hizmet kalitemizi geliştirerek büyütmeye, şehrin ve bölgenin tanıtımına öncelik vererek hizmet sunmaya devam edeceğiz. Özellikle kültür turları alanında üstün hizmet sunmaktayız. Ayrıca Van çıkışlı turlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda üstün hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

 ■ Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar

 ■ Kültür Turları

 ■ Bölgesel Turlar

 ■ Tüm İhtiyaçlara Göre Araç Kiralama

 ■ Kongre ve Seminer Organizasyonları

 ■ Tatil Organizasyonları

 ■ İç Hat ve Dış Hat Yetkili Uçak Bilet Satışı

Misyonumuz
Çağın gerektirdiği kalite anlayışını müşterilerimize en üst seviyede sunmayı hedeflemekteyiz. Başta VAN ilimizde ve diğer bölgelerde çalışmalarımızı sürdürerek ülke genelinde bilinen bir marka haline gelmek.

Viyonumuz
Sahip olduğumuz misyon felsefemizi global iş dünyasının her alanında uygulayarak iller ve ülkeler arası turizm hacmine katkı sağlayacak şube ve temsilciliklerimiz ile hizmet vermek.